Haber

AK Parti Bursa Milletvekili Osman Mesten: Vizyonumuz belli

BURSA (İGFA) – AK Parti Bursa Milletvekilive aynı zamanda 28. Döngü için Bursa 2. Bölge 3.lük adayıolan… Osman MestenİGF TV ve Hepsi Duysun TV’nin ortak yayınında yer alan Odak Noktası programına konuk oldu.

Yardımcısı Mesten moderatörlüğünde Merve Özdemir ÇevikIGF Genel Lideri ve Baş Editörü Herkes Duyuyor mesut demir‘ın sorularını yanıtladı.

Asırlık Türkiye vizyonu ortaya konulurken karşı tarafın vizyon bile koyamadığı bir seçim ortamının yaşandığını belirten Mesten, sahada da Sayın Cumhurbaşkanımıza çok ağır bir lütuf olduğunu söyledi.

NEHRİ GÖRMEDEN YAZDIRILAN MUHALEFET…

2. Bölge adayı olmasına rağmen bölge gözetmeksizin çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Osman Mesten, Bursa’nın kuruluşundan bu yana AK Parti’nin kalesi olduğunu belirtti. Bir iki ilçe dışında hepsinde önde olduklarını belirten Mesten, “Kaybettiğimiz belediyeleri kazanmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Muhalefet cephesinden ise İstanbul ve Ankara’daki başarıların ardından ilk kez muhalefet 1. genel yönetim ‘Kazanır mıyız’ sorusunu sormaya başladı Olaya kendi açımızdan baktığımızda sahayı takip eden, milletimizin nabzını ölçen deneyimli bir isim olarak çok iyi bir konumda olduğumuzu söylüyorum. insanlar.”

Mesten, dağlık ilçelerde teşvikler ve tersine göç konusunda da değerlendirmelerde bulundu.

“CUMHURBAŞKANIMIZ YİNE BALKONDA KONUŞACAK”

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci tura gitmeyeceğini belirten Mesten, ilk turda kazanması için her gün vatandaşın yerini ve yönünü belirlediğini belirterek, “Gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki bu daha da artacak. Cumhur İttifakı’ndan yana. Cumhurbaşkanımız o akşam yine balkon konuşmasını yapacak. Daha da güçlenerek. Bir şekilde meclise geleceğimizi düşünüyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu