Teknoloji

Amnezi: Sığınak Biraz Daha Gecikecek

Frictional Games tarafından yapılan duyuru ile Amnezi: Sığınak , biraz geç olacak. Ama oyunu bekleyen takipçilerimiz üzülmesin, Mayıs ayında tekrar oynamaya başlayabileceksiniz. İşte yeni tarih ve erteleme hakkında konuşulanlar.


İlginizi çekebilir: Atlas Fallen Ertelendi! Ne zaman çıkacak?


Üç yılın ortasından sonra bu sene yeni Amnesia oyunu ile tanışacağız. Aralık ayında duyurulan Amnesia: The Bunker, bizi bir kez daha Fransız askeri Henri Clement rolünü oynayacak ve bir kez daha kaygı dolu anlar yaşatacak.

Oynanış anlamında yeniliklerle karşılaşacağımız oyun, bildiğiniz üzere mart ayında çıkması beklenirken 16 Mayıs 2023’e ertelendi. Sert kış kurallarının getirdiği hastalıklar ve bu bağlamda sık sık geliştirme aşaması vermek zorunda kalan geliştirici ekip, oyunu hızlı bir şekilde bizlere sunmak istemediklerini söyledi.

Amnesia: The Bunker Ne Zaman Çıkıyor?

Bugün ise oyunun bir kez daha ertelendiği açıklandı. Ancak bu kez sadece yedi günlük bir gecikme olacağı söylendi. So Amnesia: The Bunker for PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 4, Xbox One ve Xbox Series 23 Mayıs 2023 tarihinde mevcut olacak. Ekstra haftanın süresi, oyunu biraz daha cilalamak ve çıkış gününden önce her şeyin mükemmel olduğundan emin olmak için de kullanılacaktı.

Birinci Dünya Savaşı sırasında geçecek olan oyunda taburunun geride bıraktığı terkedilmiş bir askeri yer altı sığınağında kendini bulan Fransız askeri Henri Clement rolünü oynayacağız. Tahmin edebileceğiniz gibi burada yalnız olmayacağız. Etrafta dolaşan ölümcül bir izci olacak.

Yeraltı sığınağının koridorlarında keşif yapabileceğiz. Ancak bunu yaparken hem yaratığa hem de çevredeki tuzaklara ve diğer tehlikelere karşı dikkatli olmamız gerekecek. Hayatta kalmak için yeteneklerimizi ve sınırlı kaynaklarımızı kullanmak zorunda kalacağız.

Amnesia: The Bunker oynanışı ile bulmacalar ve yolumuzu tıkayan şeyler dahil olmak üzere karşılaştığımız tehlikelerin ve zorlukların üstesinden gelmek için oyuncu seçimlerine öncelik vererek farklı yollar deneyebileceğiz.

Stüdyonun verdiği detaylarda yanımızda bir revolver ve şarjlı bir el feneri bulunduracağımız oyunda, an be an vereceğimiz kararlarda da kontrol sahibi olacağız.

unye-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu