Haber

Gaziantep Nizip Devlet Hastanesi’nde Silahlı Kavga Sonrası Panik Anlar

Gaziantep’te Nizip Devlet Hastanesi’nde borç sorunu nedeniyle çıkan silahlı çatışmanın ardından panik anlarına ilişkin cep telefonu görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, arbedenin ardından tedavi için hastaneye gelen vatandaşların panik içinde kaçmaya çalıştığı, tedirgin anlar yaşandığı görüldü.

Kavga, Gaziantep Nizip Devlet Hastanesi’nde çıktı. Tezlere göre, tedavi için hastaneye gelen baba İbrahim Halil B. ile oğlu Fatih Eren B., borç ödeme sorunu nedeniyle husumet yaşadıkları kişiyle karşılaştı. Tarafların karşılaşması sırasında başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Kavgada adı öğrenilemeyen şahıs, belindeki tabancayla baba ve oğluna ateş etti. Arbede sırasında tabancadan çıkan kurşunların isabet ettiği Kemal Ş. adlı bir vatandaş da yaralandı.

Çatışma sırasında cep telefonu kamerasına yansıyan panik

Yaralılar olayın ardından tedavi altına alınırken, olayın hemen ardından cep telefonuyla çekilen görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, hastanede meydana gelen silahlı çatışma sonrası tedavi olmak için hastaneye gelen vatandaşların panik anları yer aldı. Görüntülerde bazı vatandaşların endişe ile bağırışları ve çocukların endişe ile anne babalarına sarılma anları dikkat çekti.

Hastanenin tedbir amaçlı boşaltıldığı olayla ilgili polis ekiplerinin başlattığı soruşturmanın sürdüğü öğrenildi. – GAZİANTEP

haber-cay.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu